Керівниця "Фільтра" Валерія Ковтун завершила роботу в проєкті
![Керівниця "Фільтра" Валерія Ковтун завершила роботу в проєкті Фото – Facebook-сторінка Валерії Ковтун](https://imi.org.ua/upload/news/2023/12/27/658b66ca0fbfd-414353551-6938667586220014-4419523284713075496-n_700x350.jpg?v=1703634667)
Керівниця Національного проєкту МКІП з медіаграмотності "Фільтр" Валерія Ковтун повідомила про завершення своєї роботи в команді.
Про це вона повідомила на Facebook-сторінці.
Вона відзначила, що за три роки команда "Фільтра" провела понад 200 лекцій як для української авдиторії, так і для іноземних студентів, втілила спільні телевізійні проєкти з українськими медіа, створила драфт стратегії з медіаграмотності, який передала Міністерству культури та інформаційної політики України, а також провела та підтримала з десяток виставок та експозицій, присвячених темі критичного мислення та кібербезпеці, і видала книгу з медіаграмотності.
За словами Ковтун, відтепер разом з майже усією командою "Фільтра" вона працюватиме над новим медіапроєктом "МИ ТУТ".
"Ми тут – це простими словами про нашу складну історію, небанально про нашу культуру, глибше про нашу ідентичність. Це медіа, яке покликане допомогти українцям будувати діалоги, усвідомлювати і проживати трансформації нас як суспільства під час та після війни. Віримо, що наша робота стане вагомим внеском у наше відновлення", – підкреслила Ковтун.
Як повідомляв ІМІ, Національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України "Фільтр" разом із платформою онлайн-освіти Prometheus підготували безоплатний відеокурс "Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?".
Help us be even more cool!