ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Керівниця "Фільтра" Валерія Ковтун завершила роботу в проєкті

Фото – Facebook-сторінка Валерії Ковтун
Фото – Facebook-сторінка Валерії Ковтун

Керівниця Національного проєкту МКІП з медіаграмотності "Фільтр" Валерія Ковтун повідомила про завершення своєї роботи в команді.

Про це вона повідомила на Facebook-сторінці.

Вона відзначила, що за три роки команда "Фільтра" провела понад 200 лекцій як для української авдиторії, так і для іноземних студентів, втілила спільні телевізійні проєкти з українськими медіа, створила драфт стратегії з медіаграмотності, який передала Міністерству культури та інформаційної політики України, а також провела та підтримала з десяток виставок та експозицій, присвячених темі критичного мислення та кібербезпеці, і видала книгу з медіаграмотності.

За словами Ковтун, відтепер разом з майже усією командою "Фільтра" вона працюватиме над новим медіапроєктом "МИ ТУТ".

"Ми тут – це простими словами про нашу складну історію, небанально про нашу культуру, глибше про нашу ідентичність. Це медіа, яке покликане допомогти українцям будувати діалоги, усвідомлювати і проживати трансформації нас як суспільства під час та після війни. Віримо, що наша робота стане вагомим внеском у наше відновлення", – підкреслила Ковтун.

Як повідомляв ІМІ, Національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України "Фільтр" разом із платформою онлайн-освіти Prometheus підготували безоплатний відеокурс "Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?".

Liked the article?
Help us be even more cool!