ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Правозахисники закликають світ переслідувати російських пропагандистів, які підбурюють до геноциду українців

24.10.2022, 14:28
Фото – polskieradio.pl
Фото – polskieradio.pl

Кримська правозахисна група закликала демократичні країни та держави – учасники Кримської платформи до переслідування російських пропагандистів, що підбурюють росіян до геноциду українського народу. 

З відповідним закликом звернулася під час першого парламентського саміту Кримської платформи голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник, повідомляє ZMINA.  

Правозахисниця нагадала, що всі роки російської агресії ЗМІ країни-агресора використовували мову ненависті. Від нападів та мови ворожнечі потерпала українська церква та активісти. 

"Наступний крок Росії полягав у тому, щоб підготувати суспільство до думки, що України немає як держави. Після цього росіяни почали закликати до геноциду. Сьогодні лідери суспільної думки в Росії не просто пропагандисти, а співучасники міжнародного злочину – підбурювання до геноциду. Тому ми закликаємо демократичні країни підтримати розслідування цих злочинів та забезпечити відповідальність цих людей", – закликала Ольга Скрипник.

Вона додала, що Кримська правозахисна група збирає інформацію про людей, які створюють цю пропаганду та закликають росіян до вчинення геноциду.

"Ця пропаганда працює не лише в Росії, а й у Європі та США. Вони розбудовують ненависть до українців, закликаючи до нашого знищення. Саме тому зараз відомо про найгірші злочини проти чоловіків, жінок, дітей у Бучі, Ірпені, Маріуполі та інших українських містах. Російська пропаганда, що перейшла до спонукання до геноциду, – це виклик до всього цивілізованого світу, потужна зброя, що знищує систему демократії", – наголосила правозахисниця.

Як повідомляв ІМІ, 20 жовтня в програмі "Антоніми" вийшла розмова пропагандиста RT Антона Красовського з письменником Сергієм Лук'яненком. У розмові з ним Красовський запропонував топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Лук'яненко розповів, що в 1980 році ще дитиною опинився в Україні й українські російськомовні діти йому розповідали, що Україна окупована "москалями".

Російський пропагандистський канал Russia Today припинив співпрацю з ведучим Антоном Красовським після його заяви про те, що потрібно топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Сам Красовський написав, що йому "ніяково", що він "якось не побачив цього кордону. Про дітей".

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав усі країни світу заборонити мовлення пропагандистського телеканалу RT.

Liked the article?
Help us be even more cool!