ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Працівники Радіо Свобода подали до суду позов проти Портнова

23.04.2020, 14:03
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

Двоє працівників Радіо Свобода Сергій Іщенко та Борис Мазур подали цивільні позови до Печерського районного суду Києва проти ексзаступника глави Адміністрації Президента Андрія Портнова. Про це повідомляє "Детектор медіа" з посиланням на сайт судової влади.

Працівники медіа подали 13 і 14 квітня позови про захист права на приватність, зобов'язання вилучити персональні дані особи та відшкодування морального збитку.

Позовну заяву розглядатимуть судді Тетяна Ільєва та Світлана Волкова.

Дати судових засідань наразі невідомі.

Як повідомляв ІМІ, 31 жовтня 2019 року ексзаступник очільника Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов оприлюднив персональні дані водія знімальної групи програми "Схеми", яка готувала розслідування щодо впливу та зв’язків колишнього посадовця з новою українською владою. Редакція розцінила це як прямий тиск на команду "Схем".

2 листопада 2019 року Андрій Портнов пригрозив всій редакції програми журналістських розслідувань "Схеми" публікацією "їхньої детальної особистої та персональної інформації", а також "аналізом приватного життя і ненав'язливим супроводом в темний час доби" та оприлюднив три номери автівок, які, за його словами, пов'язані з журналістами.

4 листопада 2019 року Рух "Медіа за усвідомлений вибір" та інші представники медіа закликали владу й правоохоронні органи притягнути до відповідальності Андрія Портнова та попросили гарантувати безпеку журналістам.

Liked the article?
Help us be even more cool!