IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Посольство вимагає від The Times виправити у статті фразу “громадянська війна в Україні”

Посольство України у Великій Британії звернулося до редакції видання The Times із вимогою виправити фразу “громадянська війна в Україні” в одній зі статей. Про це йдеться в повідомленні посольства у Twitter, повідомляє “Європейська правда”.

“На п’ятому році війни з Росією, на жаль, ми маємо нагадувати The Times, провідному джерелу, що в Україні немає громадянської війни, а є пряма російська агресія, яка призвела до анексії Криму і війни на Донбасі, де українські солдати борються проти 40-тисячної російської армії. Виправте статтю негайно!” – йдеться в повідомленні.

Посол України Наталія Галібаренко також надіслала відповідного листа автору статті, редактору розділу “Здоров’я” Крісу Сміту.

Стаття з некоректною фразою вийшла на сайті The Times 8 лютого вдень. Вона присвячена темі стрімкого поширення кору в Європі. У матеріалі, зокрема, вказується, що в Україні зареєстровано найбільшу кількість випадків захворювання серед європейських країн і однією з причин цього автор вважає “громадянську війну в Україні”.

Фото – Твіттер посольства України у Великій Британії

Ще Новини