ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Поліція закрила справу щодо недопуску журналістів телеканалу ТВ7+ на сесію ОТГ

09.04.2021, 18:35
Фото - скріншот із сюжету телеканалу TV7+
Фото - скріншот із сюжету телеканалу TV7+

Хмельницьке районне управління поліції 30 березня закрило кримінальне провадження за заявою журналістів телеканалу ТВ7+ щодо недопуску на засідання сесії Ярмолинецької об'єднаної територіальної громади (ОТГ).

Про це ІМІ повідомив адвокат телеканалу Олександр Свердлюк.

Кримінальне провадження було відкрите за заявою телеканалу ТВ7+ за ч.1 ст. 171 КК 18 березня.

Нагадаємо, 12 березня знімальну групу хмельницького телеканалу TV7+ не допустили на сесію Ярмолинецької (ОТГ). Журналісти прибули на сесію та зіткнулася з тим, що голова громади Андрій Шутяк спочатку спробував скасувати засідання сесії, а потім ініціював перед депутатами голосування на проведення сесійного засідання в закритому режимі. На що останні тоді погодилися. На зауваження журналістів ніхто в сесійній залі не реагував.

У постанові про закриття кримінального провадження зазначається, що за період досудового розслідування було допитано знімальну групу, селищного голову, деяких депутатів Ярмолинецької ОТГ, отримано копії протоколу пленарного засідання сесії та фонограму цього засідання.

“Було встановлено, що рішення про реалізацію порядку денного пленарного засідання 7 сесії Ярмолинецької селищної ради в закритому режимі було підтримано 14 депутатами Ярмолинецької громади, рішення підтримано, тобто рішення було прийнято депутатами, а не самостійно головою Ярмолинецької громади, Ярмолинецького району, Хмельницької області, Шутяком А.В”, - йдеться у постанові про закриття провадження.

За таких обставин, зазначається у резолютивній частині постанови, була встановлена відсутність в діянні події кримінального проступку.

Адвокат телеканалу TV7+ повідомив ІМІ, що готує скаргу до суду на діяльність слідчого Хмельницького районного управління ГУНП в Хмельницькій області.

Раніше ІМІ повідомляв, що в Хмельницькій області поліція не відкрила жодного кримінального провадження за заявами трьох журналістів.

Liked the article?
Help us be even more cool!