ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Поліція в Криму оскаржить відмову в обмеженні пересування журналісту Мемедемінову

05.08.2021, 11:22
Фото - crimean-solidarity.org
Фото - crimean-solidarity.org

Відділ підконтрольної Кремлю поліції у Бахчисарайському районі Криму оскаржить відмову в задоволенні позову про встановлення адміністративного нагляду за громадянським журналістом Наріманом Мемедеміновим, який відбув 2,5 року в колонії у справі про “заклики до терористичної діяльності”.

Про це повідомляється на сайті Кримської солідарності..

“Винесена ухвала виключила можливість здійснити щодо Мемедемінова Нарімана Ібраімовіча індивідуальний профілактичний вплив, здійснюваний органами внутрішніх справ Російської Федерації з метою захисту державних і громадських інтересів”, – йдеться у зверненні до Верховного суду начальника УМВС Росії у Бахчисарайському районі майора поліції Олександра Шумєєва.

Як повідомляв ІМІ, 28 липня Бахчисарайський “суд” окупованого Криму відмовив поліції у встановленні адміністративного контролю над громадянським журналістом Наріманом Мемедеміновим.

Російське МВС в окупованому Криму просило “суд” обмежити пересування звільненому громадянському журналісту Наріману Мемедемінову. Раніше журналіст був засуджений у Росії за “публічні заклики до тероризму” і вийшов на свободу після двох з половиною років російського ув'язнення.

21 вересня 2020 року засуджений до двох з половиною років громадянський журналіст і медіакоординатор руху “Кримська солідарність” Наріман Мемедемінов відбув термін і вийшов на свободу.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

До арешту Мемедемінов співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема з Крим.Реалії.

Liked the article?
Help us be even more cool!