ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Петиція про заборону надати Невзорову громадянство України набрала необхідну кількість голосів

07.09.2022, 15:19
Фото – secretmag
Фото – secretmag

Електронна петиція до Президента України щодо заборони надання громадянства України російському журналісту, ексдепутату Державної думи рф Олександру Невзорову набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. 

Петиція “Заборона надання громадянства поплічнику путіна Невзорову О.Г.” зареєстрували 8 червня на сайті глави держави, її авторка – Євгенія Шевченко.

“Чи може хтось назвати хоча б п’ять особливих заслуг Невзора перед українським суспільством? Окрім тієї, що він проти вбивств і зґвалтувать українців? Так, це його позиція, і вона є невід’ємною для будь-якого свідомого громадянина у своїй країні. Я наголошую, у своїй. Тобто в росії. Нехай далі буде молодцом і нарешті попрацює на благо своєї росії. Але подібна позиція не є приводом розкидатися нашим громадянством!” – зазначила авторка петиції.

Вона додала, що Невзоров не прожив в Україні хоча б п’ять років, не знає української мови, історії України та її традицій, не працював на процвітання і розбудову України. Проте, йдеться в петиції, Невзоров раніше був довіреною особою володимира путіна, агітував за збереження російської імперії, дотримується імперіалістичних поглядів щодо колишніх окупованих територій СССР тощо.

“Але таким кроком ми вщент втоптуємо в побиту ракетами і бомбами нашу землю, життя і заслуги наших воїнів українських, і тих воїнів, котрі приїхали нас рятувати за покликом свого серця і не мають цього громадянства!!! Хоча більшість просила і отримала відмову…” – йдеться в петиції

Як повідомляв ІМІ, 3 червня стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський надав українське громадянство російському журналісту Олександру Невзорову та його дружині Лідії Невзоровій.

6 червня Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що російський журналіст і колишній депутат Державної думи рф Олександр Невзоров подався на українське громадянство.

Liked the article?
Help us be even more cool!