ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Пентагон створив групу для запровадження ШІ у стратегічних цілях

Фото – cedia.edu.ec
Фото – cedia.edu.ec

Міністерство оборони США оголосило про створення цільової робочої групи з питань штучного інтелекту Lima з метою запровадження та використання новітніх технологій штучного інтелекту у стратегічних цілях.

Про це заявила 10 серпня заступниця міністра оборони США Кетлін Гікс, яка керувала процесом створення нового підрозділу, повідомляє Укрінформ.

“Створення робочої групи Lima підкреслює непохитну відданість Міноборони лідирувати в інноваціях штучного інтелекту”, - зауважила Гікс.

Вона додала, що увага фокусуватиметься на забезпеченні національної безпеки, мінімізації ризиків і відповідальній інтеграції нових технологій.

“Майбутнє оборони полягає не лише в застосуванні передових технологій, але й у передбаченні та відповідальності, а також у глибокому розумінні ширших наслідків для нашої нації”, - сказала представниця Пентагону.

Передбачається, що група Lima працюватиме під проводом Головного офісу цифрового та штучного інтелекту (CDAO). У партнерстві з розвідувальною спільнотою та іншими урядовими установами США робоча група допоможе мінімізувати ризики та надмірні потреби у ресурсах, зауважили в Міноборони США.

Нагадаємо, напередодні президент США Джо Байден підписав указ про обмеження американських інвестицій у виробництво окремих технологій, у тому числі, штучного інтелекту в Китаї.

Як повідомляв ІМІ, у липні Рада Безпеки ООН провела перше засідання щодо небезпек штучного інтелекту. Також у липні Міністерство оборони США уклало контракт зі стартапом DeepMedia щодо виявлення дипфейків на основі штучного інтелекту (ШІ).

Liked the article?
Help us be even more cool!