Одеський депутат від ОПЗЖ отримав посвідчення Національної спілки журналістів України
![Одеський депутат від ОПЗЖ отримав посвідчення Національної спілки журналістів України Фото: Facebook Володимира Корнієнка](https://imi.org.ua/upload/news/2021/07/05/60e2b34a16158-korniyenko3_700x350.jpg?v=1626170314)
Депутат Одеської міськради восьмого скликання від партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ) Володимир Корнієнко отримав посвідчення журналіста від Національної спілки журналістів України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Журналіст – це стан душі!!! Вдячний друзям і однодумцям, які запросили стати членом великої родини журналістської спільноти! Вступаючи в СОЮЗ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ, буду і надалі боротися за правду, за свободу слова, за права наших громадян!!!" – написав він, прикріпивши фотографії з документом.
![](/upload/media/2021/07/05/60e2b364ac7c1-korniyenko1.jpg)
Дата підписання посвідчення – 4 червня 2021 року.
Як пише "Детектор медіа", кореспондент Прямого каналу Богдан Максимець запитав у коментарях, навіщо депутатові журналістське посвідчення та де можна почитати його тексти, на що не отримав чіткої відповіді й жодного посилання на тексти.
![](/upload/media/2021/07/05/60e2b38b13284-korn4.png)
На прохання іншого дописувача "дати почитати статті" Корнієнко відповів: "Пошукайте, їх досить! А також скоро побачите мою авторську телепрограму на одному регіональному телевізійному каналі!"
![](/upload/media/2021/07/05/60e2b392d5b48-korn5.png)
Редакції "Детектора медіа" не вдалося знайти жодної публікації Корнієнка. Сам він також жодного тексту не надав.
Також ще один коментатор, вірекомендувавшись як видавець журналу "Судоходство", написав, що тексти Корнієнка публікуються в цьому виданні. Їх можна знайти, "піднявши архіви". Але на сайті видання не вдалося знайти тексти, опубліковані під іменем депутата.
Як повідомляв ІМІ, Національна спілка журналістів України (НСЖУ) вручила Митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу посвідчення журналіста.
Юрист Інституту масової інформації Роман Головенко вважає, що з проблемою торгівлі фейковими посвідченнями журналіста можна боротися за допомогою статті 366 Кримінального кодексу України "Службове підроблення".
Help us be even more cool!