IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Обшук журналістів під час поїздки Януковича у Донецьк пояснили «загрозою терактів»

Обшук журналістів під час візиту президента Віктора Януковича до Донецької області пояснюють начебто загрозою здійснення теракту.
За повідомленням УДО, перевірка акредитованих журналістів здійснювалася з метою заходів безпеки, повідомляє  Українська правда.
"Враховуючи, що спеціальне обладнання для догляду є лише в аеропорту, співробітники УДО України саме там здійснювали контроль на безпеку представників ЗМІ, які акредитувалися для висвітлення заходів за участю глави держави на Єнакіївському металургійному заводі", — повідомили у відомстві.
Як наголошують в держохоронці,  "останнім часом в Донецькій області збільшилася кількість анонімних повідомлень про замінювання та погроз здійснення терористичного акту".
"Відповідно, правоохоронні органи держави, і зокрема УДО України, вживають посилені заходи із забезпечення безпеки посадових осіб щодо яких здійснюється державна охорона", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, під час візиту Януковича в Єнакієве у вівторок, 6 грудня, журналістів обшукали з підвищеною ретельністю. Задля цього акредитовану пресу завезли в аеропорт Донецька, де журналістам наказали зняти верхній одяг і разом з речами покласти на стрічку для контролю.
 
ІМІ

 

Ще Новини