ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Netflix придбав права на сім українських фільмів

14.10.2022, 16:51

Американська стрімінгова платформа Netflix придбала права на показ семи українських фільмів, серед яких “Поводир” Олеся Саніна та “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча.

Дистриб'ютор Film.ua Distribution підтвердив The Village Україна, що це перші з великого пакета фільмів, права на показ яких на території України придбав Netflix.

Українські фільми, які вже можна подивитися на Netflix:

  • “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча;
  • “Захар Беркут” Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна;
  • “Зірки за обміном” Олексія Даруги;
  • “Віддана” Христини Сиволап;
  • “Фокстер і Макс” Анатолія Матешка;
  • “Сторожова Застава” Юрія Ковальова;
  • “Поводир” Олеся Саніна.

“Цієї осені ми уклали дійсно унікальну угоду та продали права на перегляд великого пакета українських фільмів на Netflix на території України. За умовами та бізнес-етикою ми мали тримати це в секреті, тому просто спостерігали, як українські ЗМІ провели справжнє розслідування, оприлюднили інформацію, хоч і неповну, заздалегідь, як цю інформацію підхопила громадськість. Це свідчить про те, що наші повні метри насправді потрібні глядачу, викликають зацікавленість та захоплення. Все це надихає і далі працювати на локальну та глобальну дистрибуцію українських фільмів та серіалів. Слідкуйте за анонсами. Далі буде”, – зазначив директор Film.ua Distribution Євген Драчов.

У вересні на Netflix з’явилися три українських фільми – “Дике поле” (за романом Сергія Жадана), “Бурштинові копи” та “Зустріч однокласників”, доступні для перегляду на території України. 

У жовтні журналістам Forbes стало відомо, що Netflix уперше придбає великий пакет українських фільмів. Йшлося про 14 проєктів, серед яких також “Велика прогулянка”, “Найкращі вихідні” та “Снайпер. Білий ворон”.

Крім того, продюсер “Дикого поля” Володимир Яценко веде перемовини з Netflix щодо інших своїх проєктів, серед яких “Додому” Нарімана Алієва, “Атлантида” Валентина Васяновича, “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча, “Я і Фелікс” Ірини Цілик.

Як повідомляв ІМІ, у вересні 2022 року Netflix відкрив у Варшаві (Польща) представництво, яке працюватиме на Центральну та Східну Європу. Серед країн зазначено й Україну. 

У березні 2022 року Netflix заявив, що через війну РФ проти України відмовився від трансляції обов'язкових російських 20 телеканалів, які підтримує російська влада. Також цього місяця компанія зупинила роботу в Росії, згодом видалила свій застосунок з App Store і Google Play. А наприкінці травня остаточно залишила російський ринок.

У жовтні 2021 року Netflix запрацював з українським інтерфейсом та запустив українську версію сайту netflix.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!