ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада перегляне Правила мовлення в дні трауру та дні пам’яті

13.01.2020, 12:40
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення створила робочу групу, яка працюватиме над змінами до Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, повідомляє “Детектор медіа”.

Робочу групу очолила заступниця голови Нацради Уляна Фещук, до її складу увійшли всі члени Національної ради, керівник апарату, керівники різних структурних підрозділів Нацради.

Робочу групу створено після звернення телеканалів Рудольфа Кірноса Niki Kids, Niki Junior, EU Music (ТОВ “Дитяче телебачення України” та ТОВ “Музичний телеканал РУ М’юзік”). Кірнос неодноразово закликав Нацраду пом’якшити правила мовлення в дні жалоби та дні пам’яті для нішевих телеканалів.

За словами Уляни Фещук, до робочої групи запросять представників медіаіндустрії, а зміни в правилах стосуватимуться радіостанцій та нішевих телеканалів.

Нагадаємо, останню редакцію Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті Нацрада затвердила 23 липня 2015 року, Міністерство юстиції зареєструвало 11 серпня 2015 року, і вони набули чинності 15 вересня 2015 року. Ту редакцію правил напрацьовували разом з Нацрадою представники великих медіагруп. Основними змінами стало розмежування правил для днів трауру (жалоби) й днів пам'яті. До програмування в дні пам'яті висувалися менш суворі вимоги, ніж до днів трауру.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!