ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада нагадала мовникам, що до 31 березня необхідно подати інформацію про структуру власності

20.02.2020, 12:19
Фото – diarioprime.com.br
Фото – diarioprime.com.br

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги, що до 31 березня вони мають подати звіт за 2019 рік про свою структуру власності.

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Інформацію про структуру власності необхідно подати в паперовій та електронній формах. Порядком подання інформації про структуру власності передбачено, що “Документи в електронній формі можуть надсилатися на електронну пошту, адреса якої розміщуються на офіційному вебсайті Національної ради, або через модуль офіційного вебсайту Національної ради”. Таким чином, документи (інформація) про структуру власності вважатимуться Нацрадою поданими після надходження паперового й електронного примірників.

Також регулятор просить врахувати, що звіти про структуру власності, які надійдуть до Нацради після 31 березня, вважатимуться несвоєчасно поданими.

За неподання або несвоєчасне подання інформації телерадіоорганізація або провайдер програмної послуги сплачує штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Усю необхідну інформацію і форми для заповнення розміщено на сайті Національної ради в розділі “Прозорість медіа”.

Як повідомляв ІМІ, 1 жовтня 2015 року набув чинності ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2015 року Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення”.

Закон зобов’язує мовників і провайдерів розміщувати на своїх офіційних вебсайтах інформацію про структуру власності та до 31 березня подати відповідну інформацію Нацраді з питань телебачення і радіомовлення за затвердженими нею формами.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!