На випадок проникнення "українських ДРГ": росіяни залякують дітей під час навчань з евакуації
![На випадок проникнення "українських ДРГ": росіяни залякують дітей під час навчань з евакуації Фото – РІА Південь](https://imi.org.ua/upload/news/2023/09/04/64f5a9f1219d9-rolotrllor_700x350.png?v=1693839587)
Російські окупанти провели серед дітей дошкільного віку "навчання" евакуації. За легендою "українська ДРГ" планувала вкрасти дітей.
Про це повідомив Центр національного спротиву.
"Тобто дітей вчать захищатися від українців. Пропаганда працює з дітьми починаючи з дитсадків", – зазначили в ЦНС.
За даними "РІА Південь", такі "навчання" відбулися в Акимівці Мелітопольського району з 29 до 30 серпня в дитячому садку "Тополек".
"Легенда цих навчань була – краще не вигадаєш. Згідно з нею ДРГ у складі двох осіб, використовуючи маневр, що відволікає, розмістила в приміщенні дитсадка підозрілий предмет, схожий на вибуховий пристрій. Проте завдяки злагодженим діям працівників "Тополька" та співробітників ПОП (приватного охоронного підприємства. – Ред.) загрозі запобігли", – пише видання.
Як повідомляв ІМІ, Служба безпеки України повідомила про підозру в колабораційній діяльності очільниці окупаційного “міністерства освіти Запорізької області” в тимчасово захопленому Мелітополі (Запорізька область) Олені Шапуровій, яка змушує школярів співати гімн РФ.
Help us be even more cool!