ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На ніжинську журналістку, яка заявляла про кібербулінг, написали заяву в поліцію

10.08.2021, 12:44

Адміністратори фейсбук-групи “Стоп-Рагу Ніжин | Стоп-Рагу Україна” та ніжинського сайту ВКорінь Євген та Сергій Ткаченки написали заяву до поліції на місцеву журналістку Яну Хмелюк щодо перешкоджання їхній журналістській діяльності та наклепу.

Про це повідомляється на сайті ВКорінь

Інформацію про реєстрацію відповідних заяв та початок перевірки підтвердили представнику ІМІ в Чернігівській області в пресслужбі Чернігівського управління МВС. 

Так, Євген Ткаченко у своїй заяві зазначає, що Яна Хмелюк на своїй фейсбук-сторінці звинувачує його у переслідуваннях членів її родини, а також цькуванні її особисто, що “не відповідає дійсності”, а також “може бути її суб'єктивним сприйняттям та гіперболізацією”.

Сергій Ткаченко у своїй заяві звинуватив Хмелюк у наклепі, оскільки вона “не привела жодних доказів своїх слів, де саме я погрожую їй та шукаю контакт родичів”.

В коментарі представнику ІМІ Яна Хмелюк заявила, що з поліції до неї ніхто не звертався з приводу написаних щодо неї заяв.

Нагадаємо, 27 липня журналістка з Ніжина Яна Хмелюк подала заяву до поліції щодо перешкоджання професійній журналістській діяльності у зв'язку із цькуванням її в соціальних мережах.

За її словами, після появи матеріалу, що описував протистояння ніжинських бійців АТО та священиків УПЦ МП “Якщо цю ракову пухлину не зачистити, вона вибухне новою війною” на сайті “Новинарня”, проти неї почалися образливі пости та коментарі у фейсбук-групі “Стоп-Рагу Ніжин | Стоп-Рагу Україна” та в сервісі Youtube.  

Одним з адміністраторів групи “Стоп-Рагу Ніжин | Стоп-Рагу Україна” є Євген Ткаченко.

Liked the article?
Help us be even more cool!