ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Мінінформполітики хоче пояснень від посольства Британії через мапу ВВС

25.01.2021, 16:00
Фото – фейсбук ВВС
Фото – фейсбук ВВС

Міністерство культури та інформаційної політики України звернеться до Посольства Великої Британії в Україні, щоб отримати роз’яснення від штаб-квартири ВВС у Лондоні щодо внесення російською філією мовника Севастополя та Сімферополя до списку російських міст.

Про це міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав у телеграмі, повідомляє Укрінформ.

“Бі-Бі-Сі багато років вважається міжнародним взірцем достовірності інформації в матеріалах, тому МКІП звернеться до Посольства Великої Британії в Україні, щоб отримати роз’яснення від штаб-квартири Бі-Бі-Сі в Лондоні, чому їхня російська філія внесла Севастополь та Сімферополь у список російських міст, де проходили акції протесту проти затримання Навального”, – написав Ткаченко.

На його переконання, коли російське бюро ВВС у своєму пості зараховує Севастополь та Сімферополь до російських міст, хоч і згадує про анексію, – це вже подвійні стандарти.

“Міжнародні санкції проти російської влади мають бути встановлені найближчим часом. Але для цього потрібні рішучі дії не лише від керівництва держав, а ще й дотримання інформаційної безпеки, зокрема, міжнародними інформаційними агенціями”, – зауважив міністр.

Загалом, зазначив Ткаченко, злочини проти України та власного народу стали звичною практикою для внутрішньої політики Росії. За підсумками мирних протестів, що спалахнули по всій країні, заарештовано 3521 людину.

“Російська влада порушила, мабуть, усі основоположні принципи демократії та статті Європейської конвенції з прав і свобод людини. Насильницькі дії ОМОНу, що призвели до чисельних травм у мирних протестувальників, – черговий доказ, що кремлівська влада тримається на жорстокості та нехтуванні правами людей”, – написав урядовець.

Попри неоднозначність постаті опозиціонера Олексія Навального в його ставленні до окупації Криму кожен має право на мирний протест, вважає Ткаченко.

Як повідомляв ІМІ, російська служба ВВС опублікувала мапи міст, де відбулися 23 січня акції на підтримку Олексія Навального, позначивши на ній українські міста Севастополь та Сімферополь як російські.

Liked the article?
Help us be even more cool!