Менеджеркою “Суспільне Черкаси” за результатами відкритого конкурсу переобрали Віту Каюк. Про це зазначено в протоколі засідання правління від 9 грудня 2024 року, повідомляє видання.

Менеджери філій Суспільного відповідають за адміністративно-технічний напрям роботи місцевих команд.

Віта Каюк вважає головним у своїй роботі відповідальність і ефективне партнерство.

“У центральному хабі (Черкаси, Вінниця, Кропивницький, Хмельницький), який спеціалізується на “народній” журналістиці, “Суспільне Черкаси” стало центром виробництва. Це накладає додаткову відповідальність, додаткові адміністративні завдання, але і дає додаткові можливості.

Віта Каюк. Фото – Суспільне

Ми ретельно продумуємо напрями своєї роботи, дбаємо, щоб напрацьована роками довіра до Суспільного тільки зростала. Для мене також дуже важлива довіра колективу, і я сподіваюсь, що вона теж тільки зростатиме. Упевнена, що матиму інструменти, щоб забезпечити потреби команди і сприяти зміцненню Суспільного”, – коментує результати конкурсу Віта Каюк.

Вона обіймала цю посаду і до конкурсу. Менеджеркою “Суспільне Черкаси” Віта Каюк працює з 2020 року.