ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Мендель прокоментувала інцидент із журналістом "Схем"

27.09.2019, 16:17
Фото - president.gov.ua
Фото - president.gov.ua

Речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель прокоментувала Радіо Свобода інцидент із журналістом проєкту "Схеми" Сергієм Андрушком.

"Я не відштовхувала Сергія Андрушка. Не треба, будь ласка", – сказала вона в коментарі виданню.

За словами Мендель, представники медіа намагалися потрапити в "особистий простір Президента", що створювало загрозу його безпеці.

Вона також нагадала про випадок із замахом на добровольців Аміну Окуєву та Адама Осмаєва влітку 2017 року, коли кілер представився журналістом.

"Я тільки приїхала в США, ми виходимо, і там були медіа. Але я підійшла до охорони і сказала, що ми не даємо коментарів. І охорона мені сказала: якщо вони будуть кидатися, ми їх арештуємо. Це – нормальна цивілізована практика. Якщо ми кажемо ні – то ні. Ми сказали Сергію ні. Людина на мене кидається, скільки він важить? І що мені робити? Як варіант, я можу впасти під ним, і буде тоді картинка, що Сергій Андрушко побив прессекретаря Президента", – каже речниця.

Аналогічну інформацію Мендель оприлюднила на своєму фейсбуці, стверджуючи, що "зупиняла" Андрушка, а не штовхала його.

"Він кидався просто. Так не роблять у цивілізованій країні. Ну що це за поведінка? Не можна приходити в особистий простір Президента, ну серйозно, це ж безпека. Це ж перша особа держави", – аргументує прессекретарка Президента.

На питання Радіо Свобода, коли Президент Зеленський планує дати пресконференцію з нагоди перших ста днів роботи на посаді, Мендель відповіла, що він почав повноцінно виконувати свої повноваження тільки наприкінці липня 2019 року. В цей період відбулися парламентські вибори, після яких було сформовано новий уряд.

"На це ми давали вже відповідь. Відповідь полягала в тому, що перші сто днів були неповноцінними, тому що людина просто не виконувала повноваження і не мала цих повноважень. Фактично, він вступив повністю в свої повноваження наприкінці липня – на початку серпня. Тобто показати якісь певні результати. Я думаю, що ми з вами люди і хочемо побачити всі результати, правильно? Зараз ці результати пішли. По результатах можна якось говорити. Якщо людина не мала можливості виконувати свої повноваження, то про що ми будемо говорити?" – аргументувала вона.

Як повідомляв ІМІ, прессекретарка Президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель відштовхнула журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка, коли той намагався поставити запитання очільнику держави.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!