ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Медіа, які були проєктами певних людей під певні завдання, зникли під час війни – Іван Антипенко про ЗМІ Херсонщини

07.07.2023, 13:50
Фото - Facebook-сторінка Івана Антипенка
Фото - Facebook-сторінка Івана Антипенка

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну херсонські медіа, які були проєктами певних людей, створеними під певні завдання, зникли або стали нецікавими аудиторії.

Про це в інтерв'ю ІМІ розповів журналіст Радіо Свобода Іван Антипенко. 

“Їх просто не існує або їх ніхто не читає, і вони нікому не цікаві, тому що там нуль оригінального контенту і немає людей, які б його створювали”, – зазначив журналіст.

За його словами, збереглись або відновили роботу якісні видання. Зокрема, “Суспільне Херсон”, “Мост”. Співробітники цих ЗМІ працювали в окупації, підпільно повідомляли деякі новини. 

“Дуже зросла аудиторія, тому що колеги намагалися максимально приділяти увагу регіону і фактично бути одним з головних рупорів достовірної інформації про Херсон. Це видання “Вгору”. Воно має довгу історію і якісно працювало раніше, тримають марку”, – додав Іван Антипенко.

На його думку, спільними зусиллями ці медіа задовольняли потреби тієї частини населення, яка хотіла знайти щось про Херсон, яка хотіла знайти щось про область, про окупацію і яка зараз цікавиться ситуацією і на звільненій частині області, і на лівому березі. 

“Тобто, звісно, з лівого берега деякі відомості потребують перевірки, а деякі неможливо перевірити. Звісно, хотілося б, якомога більше якісної інформації про нас, але так само є багато тем і областей, які потерпають або від окупації, або від війни, є прифронтовими регіонами. Журналістів на всіх, може, не вистачить, але завдяки нашим медійникам, які продовжують їздити до небезпечних районів, які спілкуються з людьми, ми цю всю інформацію бачимо, знаходимо”, – зазначив Антипенко.

Також він відзначив, що під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну стала очевидною цінність якісних локальних медіа.

Liked the article?
Help us be even more cool!