ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Маск закликає пожертвувати цілісністю України, щоб уникнути Третьої світової війни

Фото – Gonzalo Fuentes / Reuters
Фото – Gonzalo Fuentes / Reuters

Американський бізнесмен Ілон Маск вважає, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости в Третю світову війну, тож США краще налагодити відносини з РФ і схиляти Україну до припинення вогню.

Про це Маск заявив 23 жовтня під час онлайн-дискусії на своїй платформі X, повідомляє “Українська правда” з посиланням на The Wall Street Journal та Globely News.

Маск вважає війну України проти Росії безнадійною ситуацією.

“Нам потрібно знайти мир в Україні, і я думаю, що нам потрібно відновити нормальні відносини з Росією”, – сказав Маск.

За його словами, “політика США змушує Росію вступати в союз з Іраном і Китаєм”, а альянс Росії, Китаю та Ірану може перемогти Захід у глобальному конфлікті.

На думку Маска, жорстка конфронтація з Китаєм і Росією була б катастрофічною для США, “адже РФ з її багатими сировинними ресурсами й Китай з його феноменальним промисловим потенціалом – це грізна комбінація”.

“На карту може бути поставлена сама цивілізація”, – сказав Маск і додав, що пріоритетом політики США має бути “уникнення Третьої світової війни” й недопущення ситуації, коли “регіональний конфлікт швидко переростає в глобальний”.

Крім того, Маск висловив думку, що в окупованих Росією “російськомовних районах України” немає антиросійського повстанського руху, натякаючи на те, що нинішні лінії контролю можуть бути перетворені на лінію припинення вогню або постійний кордон.

На думку Маска, припинення вогню можливе, бо немає сенсу примушувати регіони, які “хочуть бути частиною Росії”, бути частиною України. Він переконаний, що частина окупованих Росією територій – схід України та Крим – справді хочуть бути російськими.

Також він додав, що не розуміє, навіщо солдати обох країн гинуть щодня. На думку Маска, Росія однаково не залишить цих земель, а Україна “не досягне успіху” з меншою армією, тому припинення вогню – найкращий вихід для людей України.

Застереження Маска про можливість глобального конфлікту підтримав кандидат у президенти від Республіканської партії Вівек Рамасвамі на сесії Spaces, організованій венчурним інвестором Девідом Саксом.

На думку Рамасвамі, “якщо ми вступимо в Третю світову війну, Сполучені Штати, якими ми їх знаємо, припинять своє існування”.

Як повідомляв ІМІ, 12 жовтня 2023 року американський історик Тімоті Снайдер написав, що вплив Ілона Маска як власника соцмережі X (колишній Twitter) призвів до того, що ця платформа сповнена теоріями змови, антинауковою маячнею та шкідливою дезінформацією.

Liked the article?
Help us be even more cool!