ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Люди в Херсоні слухають Суспільне і радіо NV, дивляться марафон – представник Нацради

10.01.2023, 17:30
Фото – nrada.gov.ua
Фото – nrada.gov.ua

У звільненому від російських окупантів Херсоні відновлюється медіапростір. Люди слухають Суспільне і радіо NV, дивляться марафон "Єдині новини", цитує Нацрада з питань телебачення і радіомовлення свого представника в Херсонській області Сергія Мовчана.

"Для цього збільшені потужності передавачів з Миколаєва. Також херсонці висловлюють велику вдячність за пересувний радіокомплекс від британських друзів. Місцева компанія "Херсон Плюс" мовить у YouTube, інші херсонські телерадіоорганізації готуються до поновлення мовлення", – розповів Мовчан.

Він нагадав, що в окупації люди жили без світла, газу та води. 

"Рашисти відступали й намагалися знищити все. Мовлення насамперед. Для цього підірвали телевежу. Херсонці збиралися в центрі міста – там був інтернет – і слухали українське радіо, намагалися дивитися марафон, читали українські інтернет-сайти. Радість звільнення, щастя бути з Україною переважували втому і страх російської окупації. Херсонці відчували й відчувають – вони вільні", – зазначив Сергій Мовчан.

Як повідомляв ІМІ, у січні 2023 року на окупованій частині Херсонщини в Каховському районі на російських телеканалах показали звернення Президента України.

3 березня 2022 року в Херсоні окупанти захопили приміщення філії Суспільного, а навколо будівлі встановили розтяжки. Там влаштували одну зі своїх штаб-квартир. Обладнання вивезли, кабінети "перевернули", у дворі філії скупчення військової техніки, розповіли кореспонденти Суспільного.

Херсонська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактами захоплення та мінування силовиками РФ будівлі херсонського філіалу Суспільного мовника. Провадження відкрито за ст. 341, ч. 1 ст. 438 КК України – захоплення державних або громадських будівель, споруд, а також порушення законів та звичаїв війни.

16 травня 2022 року Суспільне заявило, що російські військові розікрали філію "Суспільне Херсон" та створюють на його базі пропагандистський канал. 

12 листопада 2022 року російські окупанти при відступі з Херсона на лівий берег Дніпра підірвали телевізійну вежу.

Після звільнення міста менеджер "Суспільне Херсон" Михайло Сваричевський повернув український прапор на будівлю філії у звільненому Херсоні.

Liked the article?
Help us be even more cool!