ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Луцький благодійний аукціон "Медіакава" зібрав 4 мільйони гривень для війська

Луцький благодійний проєкт "Медіакава" зібрав понад 4 мільйони гривень на потреби українських військовослужбовців.

Про це Суспільному розповів ініціатор проєкту, луцький волонтер та журналіст Мирослав Ватащук.

Зі слів лучанина, така сума внесків надійшла на його волонтерську картку починаючи з квітня минулого року, коли стартував цей благодійний проєкт.

"4 мільйони і 10 чи 11 тисяч. На цей момент близько 700 тисяч є на карті. Решта – вже витрачено. От сьогодні приїхало кілька замовлень по спецамуніції. Одне замовлення по ремонту автомобілів сьогодні було оплачено", – сказав волонтер.

Мирослав Ватащук, Фото Суспільне

Проєкт "Медіакава" передбачає, що публічні люди продають за донат на аукціоні в соцмережі можливість зустрітися з ними за кавою або поспілкуватись онлайн. Початкова ставка кожного лота – 150 гривень. Перемагає той, хто запропонує більше грошей. Загалом, каже Мирослав Ватащук, продали понад 850 лотів. Лотом у благодійному проєкті нещодавно стала луцька стоматологиня Ярина Куцик. Говорить, за кавування з нею 750 гривень на потреби ЗСУ заплатила знайома, що мешкає в столиці.

Також був лотом у "Медіакаві", а тепер сам постійно змагається за можливість зустрітися з публічними людьми журналіст Сергій Олешкевич. Каже, дуже очікував, коли буде Сергій Жадан, але за нього була така сума, що "простим смертним не по кишені".

Кава з письменником та музикантом Сергієм Жаданом стала найдорожчим лотом, розповідає адміністратор проєкту Мирослав Ватащук, і принесла до скарбнички понад 200 тисяч гривень.

"Сьогодні один лот 300 гривень, а вчора лот 50 тисяч був оплачений, тобто тут важко вгадати, і зрештою важко вгадати, яка фінальна ставка буде за який лот", – зазначив волонтер.

Про всі витрати лучанин Мирослав Ватащук звітує на сторінці спільноти "Медіакава". Більшу частину грошей, каже, витрачає на амуніцію, електроніку та ремонт автомобілів для військових.

Продовжувати проєкт збирається до перемоги України. Нині ж узяти участь у благодійному аукціоні може кожен охочий.

Як повідомляв ІМІ, дружина загиблого на фронті під Бахмутом (Донецька область) фотографа Дениса Кривого Галина Волгіна виставила його роботи на аукціон, щоб зібрати гроші на допомогу Збройним силам України. 

Liked the article?
Help us be even more cool!