ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Лідери країн G7 висловились за посилення боротьби з кіберзлочинністю

29.05.2017, 10:32

Лідери країн “групи семи” мають намір посилити міжнародне співробітництво з метою підвищення захисту перед загрозою кіберзлочинності, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Нещодавні кібератаки, під удар яких потрапила низка критичних об'єктів інфраструктури по всьому світу, посилили нашу прихильність розширенню міжнародного співробітництва для захисту доступного, відкритого, взаємодіючого, надійного і безпечного кіберпростору і його величезної користі для економічного зростання”, - йдеться в документі.

“Ми працюватимемо разом з іншими партнерами над стримуванням кібератак і зменшенням їхнього впливу на нашу критичну інфраструктуру і добробут нашого суспільства”, - наголошується в комюніке.

Як повідомляв ІМІ, 15 березня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 січня “Про Стратегію кібербезпеки України”.

Метою Стратегії кібербезпеки України є створення умов для безпечного функціонування кіберпростору, його використання в інтересах особи, суспільства і держави. Стратегією передбачено створення Національного координаційного центру кібербезпеки як робочого органу РНБО.

7 червня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив Положення про Національний координаційний центр кібербезпеки.

29 грудня 2016 року Рада національної безпеки і оборони України схвалила проект Доктрини інформаційної безпеки України, розроблений Міністерством інформаційної політики України разом з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Наприкінці лютого 2017 року Президент Петро Порошенко схвалив Доктрину інформбезпеки України. У ній міститься доручення Міністерству інформаційної політики проводити моніторинг засобів масової інформації та загальнодоступних ресурсів інтернету для виявлення інформації, забороненої в Україні, а також доручення СБУ проводити моніторинг вітчизняних і закордонних ЗМІ для виявлення загроз нацбезпеці.

Liked the article?
Help us be even more cool!