IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

ЛГБТ-блогери подали позов проти YouTube і Google

Група ютуб-блогерів подала федеральний позов проти YouTube і Google. Вони звинувачують компанії в дискримінації. Про це повідомляє Media Sapiens із посиланням на Forbes.

Продюсери GNews! Челсо Дюлей і Кріс Найт, Брі Ким і Кріссі Чамберс, Бретт Сомерс з WattsTheStanford, блогер-трансгендер Чейз Росс та Ліндсі Емер з Queer Kid Stuff звинувачують платформу в тому, що вона демонетизує відео відповідної тематики.

Глобальну компанію звинувачують, зокрема, в такому:

У YouTube використовують алгоритми, які несправедливо демонетизують відео, присвячені ЛГБТ-тематиці, позначаючи їх як “приголомшливі”, “образливі”, “сексуально забарвлені” і такі, що не підходять для рекламодавців.

Не дають творцям ЛГБТ-контенту купувати рекламу в інших відео.

Не блокують гомофобних відео, спрямованих на висміювання певних ютуберів.

Розміщують анти-ЛГБТ-відео в рекомендованих до перегляду після відео ЛГБТ-тематики.

Рекламують анти-ЛГБТ-відео перед показом відео ЛГБТ-тематики тощо, пише Ain.ua.

Наприклад, гей-пара, яка продюсує блог GNews!, зазначає в позові, що YouTube завадив їм залучати нових підписників, що призвело до зниження виторгу з каналу. До того ж у 2017 році компанія не дала їм прорекламувати своє відео, оскільки позначила його як “контент, що шокує”. За їхніми словами, співробітник Google повідомив їм, що відео отримало таку мітку, оскільки в ньому обговорювали, як це – бути геєм.

Ще Новини