ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Київська прокуратура повідомила про підозру росіянці, яка пропагувала "русский мир"

05.04.2023, 18:00
Фото – прокуратура Києва
Фото – прокуратура Києва

Прокуратура повідомила про підозру росіянці, яка з 2021 року живе в Києві та пропагувала "русский мир".

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Як встановили слідчі, у спілкуванні телефоном зі знайомою підозрювана підтримувала дії Російської Федерації у війні проти України.

"У категоричній формі висловлювала свою позицію, у якій містилося заперечення та виправдовування збройної агресії Російської Федерації проти України. Вказаний факт був виявлений у ході документування іншого злочину, пов’язаного з одержанням неправомірної вигоди колишнім народним депутатом України. Підозрювана виявилася його знайомою. Обвинувальний акт відносно колишнього народного обранця у вересні 2022 року був скерований до суду, а матеріали щодо жінки – виділені в окреме кримінальне провадження", – пояснили в прокуратурі.

Там додали, що судово-лінгвістична експертиза підтвердила – у висловленнях підозрюваної містяться заперечення та виправдовування збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році.

Наразі розв'язується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Як повідомляв ІМІ, у Центрі національного спротиву (ЦНС) нагадали, як російські окупанти маніпулюють історичними фактами, щоб обґрунтувати своє право на захоплення тих чи інших земель.

Liked the article?
Help us be even more cool!