ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Кутєпов пішов із Громадського

17.06.2021, 17:11
Фото – фейсбук Богдана Кутєпова
Фото – фейсбук Богдана Кутєпова

Відеограф Богдан Кутєпов звільнився з hromadske. Про це “Детектору медіа” повідомила голова ГО “Громадське телебачення” Юлія Банкова.

“Приніс квіти, черешні, забрав речі й трудову книжку”, – сказала вона.

За словами Юлії, редакція відкрита до співпраці з Богданом, якщо він матиме бажання знімати для hromadske, зокрема продовження документального фільму “Життя і смерть у Гуцулії”.

Як розповів виданню Богдан Кутєпов, він планує вести авторський проєкт, однак подробиці готовий розкрити дещо згодом.

Богдан Кутєпов належав до команди, яка заснувала Громадське телебачення 2013 року. Він був одним з перших стримерів на Євромайдані, вів прямоефірний проєкт “Нічна варта”. Після Революції гідності знімав для hromadske документальні фільми.

5 червня 2021 року Богдан написав у фейсбуку, що посаду ведучого програм, на якій він працював, у штаті hromadske скоротили, а на пропозицію працювати за угодою як фізична особа – підприємець він не згоден.

“Я не хочу бути ФОПом. Я не підприємець, а журналіст, оператор, режисер, композитор, режмонт, стрімер, репортер – хто завгодно, тільки не комерсант. Я не збираюся надавати нікому ніяких послуг. Я хочу найнятися на роботу по спеціальності”, – написав Кутєпов.

Згодом він уточнив, що має намір у будь-якому разі співпрацювати з Громадським, навіть якщо доведеться працювати безкоштовно: “Я і є Громадське. Це робота мрії, це медіа, яке я продовжую творити. Воно мені дало дуже багато і так само я віддав не менше. Я лише не збираюся раптом ставати ФОПом, а от мою посаду скоротили”.

Як уточнила Юлія Банкова, Громадське готове було запропонувати Богданові інший формат співпраці, окрім угоди з ФОПом і роботи в штаті.

Як повідомляв ІМІ, поліцейському, який перешкоджав роботі журналіста Громадського Богдана Кутєпова у квітні 2020 року під Кабінетом Міністрів, оголошено підозру. Справа Кутєпова була серед тих кейсів, які ІМІ передав 25 травня до уваги Генеральної прокуратури.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!