Кропивницька газета "Народне слово" виграла в облрадівського КП суд за приміщення
![Кропивницька газета "Народне слово" виграла в облрадівського КП суд за приміщення Фото – Суспільне](https://imi.org.ua/upload/news/2021/12/10/61b365def24a8-12_700x350.jpg?v=1639161452)
Центральний апеляційний господарський суд у Дніпрі залишив без задоволення апеляційну скаргу КП “Регіональний центр розвитку послуг”, вимогою якої було виселення з нині займаного приміщення колишнього вісника облради, а нині обласної газети “Народне слово”.
Про це розповіла головна редакторка газети “Народне слово” Оксана Гуцалюк, повідомляє Суспільне.
“Ми першу інстанцію виграли. Центр розвитку послуг – це комунальне підприємство обласної ради – подали в Дніпро апеляцію. Вимагали розірвати договір оренди, виселити з приміщення. Ми нібито не заплатили 14 тисяч 300 гривень, але ми все платили”, – сказала Оксана Гуцалюк.
Наразі текст відповідної ухвали ще не оприлюднено.
Як повідомляв ІМІ, у квітні комунальне підприємство Кіровоградської облради “Регіональний центр розвитку послуг” подало до Господарського суду Кропивницького позов з вимогою від редакції газети “Народне слово” звільнити приміщення на вулиці Чорновола, 46, яке перебуває в медійників на правах оренди після роздержавлення.
Help us be even more cool!