ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Облрада через своє підприємство вимагає від редакції "Народного слова" звільнити приміщення

29.04.2021, 15:10

Комунальне підприємство Кіровоградської облради “Регіональний центр розвитку послуг” звернулось з позовною заявою до господарського суду з вимогою від редакції газети “Народне слово” звільнити приміщення по вулиці Чорновола, 46, яке перебуває у медійників на правах оренди. 

Відповідний договір між сторонами було підписано після роздержавлення видання, повідомляє регіональний представник ІМІ.

Головна редакторка газети Оксана Гуцалюк, коментуючи ситуацію повідомила, що підставою для позову є буцімто наявна заборгованість за користування майном. Однак, за її словами, справжньою причиною судових розбірок є бажання керівництва облради повернути контроль над чималеньким приміщенням у самісінькому центрі обласного центру.

“У редакції наразі одразу два зареєстровані ТОВ. Засновник один і той же. Угода з одним, платило інше по виставлених рахунках, з вказанням призначення платежу. Рік всіх влаштовувало. Тепер - звинувачення у неплатежах і вимога звільнити будівлю”, - розповіла Гуцалюк.

На підтвердження своїх слів медійниця надала скан-копії платіжок ТОВ “ГГ “Народне слово” зі сплаченими рахунками від КП “Регіональний центр розвитку послуг”, яке є балансоутримувачем згаданого приміщення.

Начальник відділу юридичного забезпечення Кіровоградської облради Олександр Кулітка називає озвучену журналісткою версією невірною, а звинувачення безпідставними. 

“Кіровоградська обласна рада у даному процесі є лише третьою стороною. Та й суть позову, наскільки мені відомо, зводиться до того, що відповідно до підписаного договору оренди редакція газети, а точніше її офіційна юридична особа, не мала права передавати приміщення в суборенду. Однак комісією було встановлено, що наразі там на оплатній основі знімають приміщенні різні організації. Деякі з них навіть офіційно зареєструвались за даною адресою. Це є порушенням договору оренди і відповідно підставою для його розірвання”, - наголосив посадовець.

Отримати коментар від керівництва позивача – КП “Регіональний центр розвитку послуг” представнику ІМІ наразі не вдалось, однак є позовна заява комунальників. Відповідно до згаданого документу, КП дійсно вимагає від ТОВ “Редакція газети “Народне слово” сплатити заборгованість з орендної плати у розмірі 14,39 тисяч гривень, а також розірвати договір оренди та примусово виселити редакцію із займаних площ. 

Редакція газети налаштована судитись з комунальним підприємством. Медійники впевнені у своїй правоті та закликали прихильників видання підтримати їх у майбутніх судових протистояннях.

Liked the article?
Help us be even more cool!