ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Конгрес українців Канади пропонує допомогу в пошуку рішення для продовження роботи Kyiv Post

10.11.2021, 10:16
Фото – Київ Пост
Фото – Київ Пост

Конгрес українців Канади готовий надати допомогу в пошуку рішення, яке дало б змогу виданню Kyiv Post продовжити роботу відповідно до високих стандартів.

Про це йдеться в заяві КУК, повідомляє Укрінформ.

“КУК сподівається на віднайдення рішення, яке дозволить упевнитися в захисті незалежності редакції та політики Kyiv Post, а також у тому, що газета продовжить виходити відповідно до високих стандартів, яких вона дотримувалася в минулому”, – йдеться в заяві.

Водночас наголошується, що закриття видання Kyiv Post “ускладнить англомовним друзям України та посадовцям отримання достовірних новин з України”.

“У дальшій перспективі це завадить інтеграції України до західних політичних та безпекових структур”, – зауважили в організації.

Як повідомляв ІМІ, 8 листопада власник англомовного видання Kyiv Post Аднан Ківан заявив про тимчасове зупинення роботи редакції для перезавантаження.

Співробітники Kyiv Post заявили про закриття незалежного видання через тиск власника, одеського забудовника Аднана Ківана.

Головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва стверджує, що неофіційні проблеми в редакції Kyiv Post почалися кілька тижнів тому і пов’язані з тиском Офісу президента на власника видання Аднана Ківана.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що новини про закриття Kyiv Post для них стали “такою ж несподіванкою, як і для решти”.

9 листопада власник Kyiv Post Аднан Ківан заявив, що Офіс президента не тиснув ані на видання, ані на нього особисто для зміни редакційної політики.

Liked the article?
Help us be even more cool!