ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Комунальний телеканал Чернігова розцінює намір скоротити їм фінансування як тиск

06.06.2024, 10:00
Павло Пущенко
Фото – фейсбук Новий Чернігів

Чернігівський комунальний телеканал “Новий Чернігів” вважає намір скоротити фінансування каналу начальником міської військової адміністрації Дмитром Брижинським тиском на медіа та спробою можливого його закриття.

Відповідну заяву канал оприлюднив 5 червня на своїй фейсбук-сторінці.

“Начальник МВА своїм одноосібним рішенням вносить зміни до фінансування комунального підприємства “Новий Чернігів” на 2024 рік. Посеред року Брижинський планує його скоротити на суму в розмірі 3 млн 452 тис. грн. Це кошти, як і весь річний кошторис, розрахований тільки на виконання захищених статей видатків – заробітних плат працівників та комунальних послуг”, – йдеться в заяві. 

На каналі зазначили, що про наміри Брижинського скоротити їм фінансування вони дізналися з його публікації в соцмережах 4 червня. 

“Жодної попередньої зустрічі чи розмови з керівником каналу в чиновника не було: ні до публікації, ні, тим паче, після… Розцінюємо такі дії, яким не надано жодного пояснення, як спроби тиску на канал та його роботу з подальшим можливим його закриттям. Це тривожний сигнал для нас, як журналістів, так і всієї громади міста, коли у прифронтовому Чернігові робляться спроби штучно “згорнути” діяльність міського телеканалу”, – йдеться в заяві. 

Що передувало

Як повідомляв ІМІ, 4 червня 2024 року начальник міської військової адміністрації міста Чернігова Дмитро Брижинський заявив, що підписав розпорядження про внесення змін до бюджету щодо скорочення фінансування комунального підприємства “Телерадіоагентство “Новий Чернігів”. 

Свої дії він пояснив використанням комунального телебачення міською радою для власного піару та необхідністю переспрямувати кошти на потреби Збройних сил України.

Як зазначає представник ІМІ, в Чернігові між військовою адміністрацією, яку очолює  Дмитро Брижинський, та міською радою Чернігова на чолі з в.о. голови Олександром Ломаком з початку 2023 року триває протистояння щодо розподілу сфер впливу та бюджету.

Liked the article?
Help us be even more cool!