ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Комітет ВР підтримав пропозиції Зеленського до закону про відновлення е-декларування

Фото - voladm.gov.ua
Фото - voladm.gov.ua

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики підтримав пропозиції президента України Володимира Зеленського до закону про відновлення електронного декларування з відкритими реєстрами в умовах воєнного стану.

Таке рішення комітет підтримав на засіданні 18 вересня, повідомив Укрінформу перший заступник голови антикорупційного комітету Ярослав Юрчишин.

“Комітет одноголосно підтримав пропозиції Президента: це ще один крок на шляху до відновлення е-декларування з відкритими реєстрами. Найголовніше, що хочу сказати: саме суспільство стало рушієм змін”, – зазначив Юрчишин.

Він сподівається, що цього тижня мінімум 226 народних депутатів підтримають відповідні пропозиції глави держави.

Як повідомляв ІМІ, 12 вересня Президент України Володимир Зеленський наклав вето на закон про відновлення електронного декларування посадовцями в умовах воєнного стану, наголосивши, що реєстр декларацій має бути відкритим.

Верховна Рада 5 вересня 2023 року ухвалила в цілому законопроєкт №9534 про відновлення електронного декларування посадовцями в умовах воєнного стану, однак не підтримала поправку про негайне відкриття електронних декларацій.

5 вересня цього року Національне агентство із запобігання корупції закликало Верховну Раду не ухвалювати поправок до антикорупційного законодавства та не приховувати від суспільства даних про осіб, які скоїли корупційні злочини.

Цього дня на сайті Президента України була зареєстрована петиція із закликом накласти вето на ухвалений 5 вересня закон №9534 про відновлення електронного декларування посадовцями в умовах воєнного стану та повернути його до Верховної Ради з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій посадовців. Вона за кілька годин набрала необхідні голоси.

Liked the article?
Help us be even more cool!