ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Колишній координатор руху Медведчука на Миколаївщині став спікером ПАЕС

Фото – фейсбук ПАЕС
Фото – фейсбук ПАЕС

Керівником пресслужби Південноукраїнської атомної електростанції (ПАЕС) став Ярослав Маленченко, колишній координатор проросійського руху “Український вибір” на Миколаївщині.

19 вересня на офіційній сторінці ПАЕС з’явилася публікація про новопризначеного керівника управління інформації та громадських зв’язків. Зазначається, що Ярослав Маленченко відповідатиме за забезпечення ефективної комунікації між ПАЕС та громадськістю.

“Він має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах і у сфері комунікацій, зокрема працював у центральних органах влади, державних і приватних компаніях. У своїй новій ролі Ярослав Маленченко буде відповідальним за забезпечення ефективної комунікації між ПАЕС та громадськістю, просування позитивного іміджу станції та підвищення рівня довіри до атомної енергетики”, – йдеться в публікації державного підприємства.

За даними місцевого онлайн-медіа “НикВести”, у 2013 році Ярослав Маленченко став керівником Миколаївської обласної ради руху “Український вибір” Віктора Медведчука.

“Вдячний за можливість працювати на цій важливій і відповідальній посаді”, – так Ярослав Маленченко прокоментував своє призначення на власній сторінці у фейсбуці. Це єдина публікація на його сторінці в соцмережі.

ІМІ очікує на коментар Ярослава Маленченка щодо його зв’язку з проросійською організацією Медведчука.

Крім того, у 2020 році Ярослав Маленченко був обраний депутатом Миколаївської районної ради Миколаївської області від нині забороненої партії “ОПЗЖ”. За даними офіційного сайту Миколаївської районної ради, у серпні 2023 року він склав повноваження депутата.

Ярослав Маленченко закінчив Інститут державного управління Чорноморського державного університету імені Петра Могили та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Має ступені магістра державного управління та інженерії. Протягом останніх восьми років працював у ТОВ “Морський спеціалізований порт Ніка-Тера”, відповідав за висвітлення діяльності підприємства в ЗМІ, зв’язки з громадськістю, благодійність та спорт.

Нагадаємо, Громадську організацію “Український вибір – право народу” заснував обвинувачений у державній зраді колишній нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук.

На початку жовтня 2022 року Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом Міністерства юстиції про заборону цієї ГО.

У серпні 2023 року Офіс генерального прокурора повідомив, що ще одного з-поміж чотирьох громадсько-політичних діячів, які в координації з представниками РФ та окремими членами ГО “Український вибір” готували повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні, засуджено до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Liked the article?
Help us be even more cool!