ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Колектив НТА вимагає відсторонити директора, який продав "Перший незалежний" холдингу Козака

25.02.2021, 13:48
Фото – НТА
Фото – НТА

Колектив львівського каналу НТА засудив рішення директора каналу Романа Любицького продати власний канал “Перший незалежний” новоствореному ТОВ “Медіахолдинг “Новини”, яке створили працівники “каналів Медведчука”. Колектив вимагає відсторонити його від посади директора НТА. 

Про це йдеться в заяві колективу телеканалу НTA, оприлюдненій 25 лютого на фейсбук-сторінці каналу.

“Ця інформація стала для нас повною несподіванкою. Вважаємо неприпустимою будь-яку співпрацю зі структурами, які діють для інтересів країни-агресорки Росії. Цю позицію ми неодноразово публічно озвучували та будемо робити це й надалі в ефірах наших проєктів”, – йдеться в заяві.

У заяві пояснюють, що Роман Любицький є лише юридично дотичним до телеканалу НTA та не має жодного впливу на редакційну політику каналу. 

“Він є директором ПП “НТА – Незалежне телевізійне агентство”, яке володіє ліцензією на телевізійне мовлення. А весь контент для телеканалу створює інша юридична особа. Ще в жовтні 2019-го створили продакшн ТзОВ “НТА+”, засновниками якого є Віталій Крутяков та Наталія Струк, а працівниками – творчий колектив телеканалу NTA. Саме цей продакшн здійснює виробництво телевізійного контенту, який розміщує на телеканалі NTA, всеукраїнському етері телеканалу “Еспресо” та в соцмережах”, – йдеться в заяві.

У зв'язку з цим колектив каналу вимагає від власників ПП “НТА – Незалежне телевізійне агентство” негайної реакції та відсторонення Романа Любицького від обійманої посади.

Як повідомляв ІМІ, співробітники медіахолдингу Тараса Козака стали власниками львівського каналу “Перший незалежний” (ТОВ “Тайм медіа”). Засновником та керівником ТОВ “Тайм медіа” є Роман Любицький.

24 лютого в каналу змінився власник: ним стало ТОВ “Медіахолдинг Новини”, створене 18 лютого 100 працівниками “каналів Медведчука”.

2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють телеканалами “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

23 лютого міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що телеканали "️112 Україна", ZIK та NewsOne, які раніше входили до медіахолдингу “Новини”, створили новий холдинг, але назву залишили такою ж. 

Медіахолдинг створено 18 лютого, а його статутний капітал – 100 гривень. Серед засновників, зокрема, гендиректор “112 Україна” Єгор Бенкендорф.

Liked the article?
Help us be even more cool!