ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кабмін вирішив створити резерв освітян для роботи на деокупованих територіях

Кабінет Міністрів України затвердив порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях (ДОТ).

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 17 жовтня, повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Згідно з рішенням Кабміну, пріоритетне право на призначення на посади в закладах освіти на ДОТ серед осіб, зарахованих до резерву, мають: особи зі статусом ветерана війни; внутрішньо переміщені особи; особи, які обіймали цю посаду до окупації території, призупинення діяльності закладу освіти у зв’язку з веденням активних бойових дій, тимчасовою окупацією території; особи, які повернулись із полону.

Кандидати мають звернутися до місцевого органу управління у сфері освіти: особисто або подати поштою чи електронною поштою анкету та копії необхідних документів про освіту.

Формування кадрового резерву дасть змогу заздалегідь планувати кадрове забезпечення закладів освіти на звільнених від ворога територіях, повідомляє міністерство.

Як повідомляв ІМІ, 30 червня постійна представниця Президента України в АРК Таміла Ташева повідомила, що на базі Національної агенції з питань державної служби запрацює проєкт для підготовки кадрів публічної влади в деокупованому Криму.

6 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відновила роботу представництва в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а в серпні призначила там представником адвоката Володимира Ляшенка, який брав участь у написанні законів у медіасфері і є учасником експертної мережі Кримської платформи.

Liked the article?
Help us be even more cool!