ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Інформація про те, що Білорусь нібито готує наступ, поширюється спеціально - ГУР

28.11.2022, 14:25
Фото - ГУР
Фото - ГУР

Інформація про те, що Білорусь нібито готує наступ, поширюється спеціально, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, якого цитує пресслужба ГУР.

“Інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. І в даному випадку ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку посіяти паніку серед населення, серед українців, в тому числі жителів прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об'єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в повномасштабну війну, чого до цього моменту не було”, – розповів Андрій Юсов.

Він зазначив, що зараз дуже важливо розуміти, які цілі перед собою ставить ворог. Не можна піддаватися на подібного роду провокації.

“Ми не говоримо про те, що від режиму Лукашенка немає загрози. Вона є, і Лукашенко допомагає Путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що найближчим часом відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування Білорусі вже у наземну операцію, сьогодні ми не можемо”, – додав представник воєнної розвідки України.

Як повідомляв ІМІ, Польща спростувала фейк Білорусі про масову міграцію українців з ЄС.

Liked the article?
Help us be even more cool!