ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ГУР: росія намагається залучити світові ЗМІ до поширення фейків

17.05.2022, 15:00
Фото – ГУР
Фото – ГУР

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що для створення фейків росія намагається залучити іноземні ЗМІ на тимчасово окуповані українські території.

За даними воєнної розвідки України, департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони рф терміново готує “престур” іноземних журналістів на тимчасово окуповані території України.

Так, повідомляє ГУР, з 18 до 21 травня окупанти планують показати представникам ЗМІ зруйновані райони Маріуполя. 

“Щоб звинуватити Україну в руйнуванні міста та масових убивствах мирних мешканців, російські пропагандисти вже завезли в Маріуполь уламки українських боєприпасів, зібраних зі всіх окупованих районів Донецької області, та готують завезених з Донецька та Горлівки “місцевих очевидців”, які розповідатимуть журналістам про “злочини” захисників Маріуполя”, – зазначає воєнна розвідка.

Зазначається, що так званий “престур” також передбачає виїзд групи з Ростова-на-Дону та відвідування журналістами Херсона, Нової Каховки, Скадовська, Армянська та Донецька, де заплановано зустріч із кремлівською маріонеткою Д. Пушиліним.

До участі в “престурі” міністерство оборони рф намагається залучити представників засобів масової інформації з Франції, США, ФРН, Японії, Греції, КНР, Білорусі, Індії, Венесуели, Болгарії та ОАЕ.

“Застерігаємо іноземних журналістів про плани пропагандистів країни-агресора зробити їх співучасниками створення фейкових матеріалів та нагадуємо про кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України й проникнення на територію незалежної держави”, – зазначає ГУР.

Liked the article?
Help us be even more cool!