ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Головред "Новинарні" Дмитро Лиховій став речником Генштабу ЗСУ

Фото – скриншот з відео Генштабу ЗСУ
Фото – скриншот з відео Генштабу ЗСУ

Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій, призваний до Збройних сил України за мобілізацією, став речником Генерального штабу ЗСУ.

Про це повідомила редакція.

У редакції зазначили, що вранці на Різдво, 25 грудня, капітан Лиховій розповів про ситуацію на фронті за минулий тиждень під час ввімкнення в ефір національного марафону, а згодом зачитав зведення про попередню добу для сторінок ГШ в соцмережах.

Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до лав ЗСУ в листопаді 2023 року, його обов'язки виконуватиме Леся Шовкун.

Повідомляючи, що йде до війська, Лиховій розповів, що є п’ятою людиною із середовища редакції "Новинарні" та їхньої громадської організації, хто після початку повномасштабного вторгнення приєднався до ЗСУ. Буде ще шоста людина.

"Разом, вважай, половина колективу, якщо рахувати з основними фрілансерами. Така в нас "Новинарня". Ми самі обрали цю нішу і цю тему з 2016 року − "новини України, що воює", – написав Лиховій.

За його словами, до кінця воєнного стану в "Новинарні" залишаються тільки жінки. У більшості з них або чоловіки чи батьки у війську, або вони самі фронтові й армійські репортерки, які паралельно працюють у волонтерських / ветеранських проєктах.

Liked the article?
Help us be even more cool!