Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до ЗСУ
![Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до ЗСУ Фото – Facebook-сторінка Дмитра Лиховія](https://imi.org.ua/upload/news/2023/11/20/20655b2a1f34c62-655b29e6de7e8-402552843-6851818291539828-5684525325308609453-n_crop_700x350.jpg?v=1700491472)
Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до лав ЗСУ, його обов'язки виконуватиме Леся Шовкун.
Про це Лиховій написав на Facebook-сторінці.
Він розповів, що є п’ятою людиною із середовища редакції "Новинарні" та їхньої громадської організації, хто після початку повномасштабного вторгнення приєднався до ЗСУ. Буде ще шоста людина.
"Разом, вважай, половина колективу, якщо рахувати з основними фрілансерами. Така в нас "Новинарня". Ми самі обрали цю нішу і цю тему з 2016 року − "новини України, що воює", – написав Лиховій.
За його словами, до кінця воєнного стану в "Новинарні" залишаються тільки жінки. У більшості з них або чоловіки чи батьки у війську, або вони самі фронтові й армійські репортерки, які паралельно працюють у волонтерських / ветеранських проєктах.
Дмитро Лиховій не відкидає, що у зв’язку з додатковими навантаженнями "Новинарня" може змінитися. Але, за його словами, колектив робитиме все, щоб тримати планку і за якістю, і за кількістю контенту – тексти, відео, соцмережі.
Також Дмитро Лиховій зазначив, що мобілізувався, бо отримав повістку.
"Моя перша повістка за весь час війни. Тож від однієї праці, яку я вважав сродною й необхідною в нинішніх умовах, я переходжу до іншої служби, не менш необхідної", – написав журналіст.
Help us be even more cool!