ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до ЗСУ

Фото – Facebook-сторінка Дмитра Лиховія
Фото – Facebook-сторінка Дмитра Лиховія

Головний редактор "Новинарні" Дмитро Лиховій мобілізувався до лав ЗСУ, його обов'язки виконуватиме Леся Шовкун.

Про це Лиховій написав на Facebook-сторінці.

Він розповів, що є п’ятою людиною із середовища редакції "Новинарні" та їхньої громадської організації, хто після початку повномасштабного вторгнення приєднався до ЗСУ. Буде ще шоста людина.

"Разом, вважай, половина колективу, якщо рахувати з основними фрілансерами. Така в нас "Новинарня". Ми самі обрали цю нішу і цю тему з 2016 року − "новини України, що воює", – написав Лиховій.

За його словами, до кінця воєнного стану в "Новинарні" залишаються тільки жінки. У більшості з них або чоловіки чи батьки у війську, або вони самі фронтові й армійські репортерки, які паралельно працюють у волонтерських / ветеранських проєктах.

Дмитро Лиховій не відкидає, що у зв’язку з додатковими навантаженнями "Новинарня" може змінитися. Але, за його словами, колектив робитиме все, щоб тримати планку і за якістю, і за кількістю контенту – тексти, відео, соцмережі.

Також Дмитро Лиховій зазначив, що мобілізувався, бо отримав повістку.

"Моя перша повістка за весь час війни. Тож від однієї праці, яку я вважав сродною й необхідною в нинішніх умовах, я переходжу до іншої служби, не менш необхідної", – написав журналіст.

Liked the article?
Help us be even more cool!