ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Голос Америки" заявив, що російський пропагандист працює під наглядом редакторів

23.02.2023, 18:06
Фото – "Детектор медіа"
Фото – "Детектор медіа"

Робота теперішнього журналіста російської служби “Голосу Америки” Гаррі Княгницького, який раніше працював на телеканалі НТВ, де створював пропагандистські сюжети про війну проти України, проходить суворий процес редагування інформаційного агентства.

Про це повідомив відповідальний за зв'язки з громадськістю “Голосу Америки” Найджел Ґіббс у відповідь на запит “Детектора медіа” щодо прийняття на роботу Княгницького.

“Детектор медіа” просив “Голос Америки” відповісти на такі питання:

  • Яким було обґрунтування прийняття на роботу Гаррі Княгницького?
  • Що, на думку редакції, є підставою для найму журналіста, який відкрито пропагує неправдивий і шкідливий контент, у тому числі мову ворожнечі?
  • Чи правда, що співробітники “Голосу Америки” намагалися попередити керівників про потенційні проблеми, пов’язані з наймом Княгницького, але не отримали на свої зауваження жодної відповіді?
  • Яку роль редакція бачить для Княгницького з точки зору його репортажів для “Голосу Америки”?

“Протягом десятиліть “Голос Америки” наймав досвідчених журналістів з репресивних суспільств, у тому числі з Росії. Усі журналісти “Голосу Америки” працюють під редакційним наглядом і керівництвом, що гарантує, що вся їхня робота відповідає найвищим стандартам журналістики та нашому статуту.

Робота Княгницького, як і інших журналістів “Голосу Америки”, проходить суворий процес редагування інформаційного агентства.

З початку російського вторгнення в Україну російська служба “Голосу Америки” створила сотні годин програм, присвячених розвінчуванню російської дезінформації про війну та спроб режиму Путіна контролювати цей наратив.

Російський “Голос Америки” прагне й надалі надавати своїй аудиторії правдиві новини та вичерпні репортажі”, – йдеться у відповіді “Голосу Америки”.

Як повідомляв ІМІ, 21 та 22 лютого “Kyiv Post” та “Детектор медіа” повідомили, що з листопада 2022 року в російській службі “Голосу Америки” працює колишній кореспондент російського телеканалу НТВ Гаррі Княгницький. Раніше він знімав пропагандистські сюжети про російську війну проти України, приклади яких були наведені в публікаціях обох ЗМІ.

22 лютого українське об’єднання Медіарух закликало керівництво “Голосу Америки” звільнити з російської служби Гаррі Княгницького. Медіарух навів приклади його робіт, які свідчать, що Княгницький особисто займався пропагандою, знімаючи сюжети про російсько-українську війну.

Liked the article?
Help us be even more cool!