Фотограф та боєць "Азову" Дмитро Козацький уперше після звільнення з полону зустрівся з родиною
![Фотограф та боєць "Азову" Дмитро Козацький уперше після звільнення з полону зустрівся з родиною Фото – Instagram / Dasha Stilinski](https://imi.org.ua/upload/news/2022/09/22/22632c76728b8c6-632c764bd41bc-photo-2022-09-22-16-30-12_crop_700x350.jpg?v=1663859174)
Фотограф та боєць полку "Азов" Дмитро Козацький, світлини якого з "Азовсталі" стали відомими на весь світ, після повернення з російського полону зустрівся із сім’єю, повідомляє Суспільне.
Світлини з родиною опублікувала його сестра в соцмережах.
Відповіді кадри пізніше опублікувала і пресслужба Укрзалізниці. На фотокартках також є "Пташка" Катерина Поліщук.
"Мама і син. Між фотографіями ціле життя. Але життя продовжується, і наш поїзд тільки набирає хід", – підкреслили в компанії.
Як повідомляв ІМІ, Україна повернула 21 вересня з російського полону 215 українських захисників та захисниць. 108 з них – це бійці полку "Азов". Дмитро Козицький є одним зі звільнених з полону захисників Маріуполя.
У вересні Дмитро Козацький (Орест), ще перебуваючи в полоні, здобув перше та третє місця на International Photography Awards за серію фото "Світло переможе" з "Азовсталі".
Help us be even more cool!