IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Естонія заборонила в’їзд до Шенгенської зони журналістам “Росії-1” на п’ять років

Фото – Reuters

МВС Естонії на п’ять років заборонило в’їзд до Шенгенської візової зони журналістам російського телеканалу “Росія-1” Олені Єрофєєвій і Павлу Кострикову. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на портал ERR.

“Міністерство внутрішніх справ заборонило обом журналістам в’їзд до Шенгенського візового простору на п’ять років”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією КаПо, Єрофєєва і Костриков прибули з Росії до Фінляндії за отриманими в посольствах Італії і Франції візами, після чого припливли на поромі до Естонії.

“До їхніх завдань входила зйомка для новинної передачі “Вісті”, яка виходить на каналі “Росія-1″, кліпу, що висміює діяльність релігійної організації і розпалює вороже ставлення до неї”, – йдеться в щорічнику КаПо.

Повідомляється, що російські репортери приховували реальну мету своєї поїздки. На місці вони в приватному порядку прихованими камерами провели відеозйомку Кескліннської громади “Свідків Єгови” в Таллінні та її членів.

“Знятий кліп використовувався в телерепортажі для “Росії-1”, в який також були включені зняті в Фінляндії кліпи аналогічного характеру. У цих сюжетах члени спільноти “Свідки Єгови” були висміяні в телеефірі – виключно за їхні релігійні вірування”, – йдеться в щорічнику.

У Росії діяльність “Свідків Єгови” визнана протизаконною. Через це багато членів спільноти перебралися до Європи.

Ще Новини