ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Екс-кандидат позивається до ЗМІ через інформацію, що він після поразки на виборах зруйнував дорогу

11.11.2012, 23:42

Директор агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит», кандидат в народні депутати в одномандатному окрузі №13 Петро Юрчишин позивається до ЗМІ, які поширили, за його словами, недостовірну інформацію про нього. Йшлося про те, що Юрчишин нібито зруйнував раніше збудовану власним коштом дорогу в селі Рибчинці після того, як дізнався про програш на виборах, повідомляє Радіо Свобода.

Сам Юрчишин пов’язує свій програш із поширенням проти нього чорного піару.

«Я вже подав до суду на ІСТV. Телеканал мене опаплюжив, зробив «вбивцею». Я подаю до суду на три місцеві газети, які опублікували матеріали, не перевіривши фактів», – заявив Юрчишин.

За його словами, в подальшому буде видно, як розгортатиметься ситуація у судах, хоча, як вважає Юрчишин, домогтися справедливості і щось довести у судах зараз дуже важко.

Натомість заступник головного редактора програми «Надзвичайні новини» (ІСТV) Олександр Зуб відкидає будь-які претензії. Він вважає, що сюжет, у якому йдеться про Юрчишина, не порушує прописних журналістських принципів.

«Я хочу запевнити, що слово «кримінал» щодо пана Юрчишина в нашому сюжеті не звучало, і про причетність до якихось кримінальних структур теж не йшлося», – наголосив Зуб.

За його словами, журналісти зверталися з проханням про коментар до представників Юрчишина, і все це було показано. У кожному сюжеті «Надзвичайних новин», як наголошує заступник головного редактора, обов’язково присутні точки зору двох сторін, бо якщо присутня одна позиція, цей сюжет не виходить в ефір.

Нагадаємо, інформація про те, що, дізнавшись результати голосування, Петро Юрчишин начебто зруйнував побудовану своїм же коштом дорогу, викликала значний резонанс. Її підхопило чимало видань, навіть соціальні мережі. Тепер на різних сайтах починають з’являтися спростування цього факту.

Як сказав юрист Інституту масової інформації Роман Головенко, для того, щоб уникнути юридичних суперечок, журналістам необхідно подавати основні точки зору учасників події, а у випадку конфліктної ситуації – забезпечити баланс усіх учасників конфлікту, ну і, звичайно, адекватно подавати інформацію, забезпечивши її точність і достовірність.

Liked the article?
Help us be even more cool!