ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Директорка ІМІ вважає, що Повітряні сили некоректно зробили журналістів винними в скандалі з "Кинджалом"

05.05.2023, 16:53
Фото – фейсбук Оксани Романюк
Фото – фейсбук Оксани Романюк

Директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вважає, що Повітряні сили некоректно зробили журналістів винними в ситуації щодо оприлюднення інформації про знищення балістичної ракети “Кинджал”. Про це вона сказала в коментарі “Детектору медіа”.

“Журналісти не є розпорядниками інформації. Розпорядник інформації, очевидно, це якийсь держслужбовець, злив її в медіа, переслідуючи якусь свою мету і навряд чи бажаючи нашкодити Україні. Згідно з українським законодавством, відповідальність за поширення інформації несе її розпорядник, тобто держслужбовець, на якого законодавством покладений цей обов’язок. На мою думку, не варто було критикувати публічно журналістів, тому що впевнена, що вони теж не хотіли нашкодити Україні, а цю ситуацію краще вирішувати комунікаціями”, – сказала вона.

Оксана Романюк додала, що поспілкувалась із Юрієм Ігнатом, речником Повітряних сил: “Він пояснив свою позицію, я – свою, і ми порозумілися. Пан Юрій вважає, що журналісти важливі, і цінує журналістську роботу і сказав, що він даватиме коментарі. Ми домовилися, що ми покращимо комунікацію для того, щоб таких ситуацій більше не виникало”. 

Зі свого боку Юрій Ігнат відмовив виданню публічно коментувати ситуацію. Раніше Повітряні сили оголосили в телеграмі, що “Сьогодні коментарів і ввімкнень спікерів Повітряних Сил не буде!”. Та порадили звертатися до Defence Express і Київської міської військової адміністрації. 

Як повідомляв ІМІ, 5 травня портал Defence Express повідомив про нібито збиття уночі 4 травня над Києвом гіперзвукової російської ракети Х-47 “Кинджал”. Повітряні сили звинуватили медіа у підігруванні ворогу.

Defense Express заявив, що лише ідентифікував уламки балістичної ракети, яка цілила по Києву, а інформацію щодо знищення, ймовірно, балістичних ракет офіційно вже повідомила Київська міська військова адміністрація.

Liked the article?
Help us be even more cool!