ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Deutsche Welle вважає звинувачення в поширенні російської пропаганди безпідставними

19.08.2022, 17:20

Німецький державний мовник Deutsche Welle назвав безпідставними звинувачення МЗС України на адресу російської редакції DW у підіграванні ворожій пропаганді. Мовник назвав звинувачення "приватною публікацією" речника міністерства Олега Ніколенка.

Про це йдеться в коментарі начальника відділу корпоративних комунікацій DW  Крістофа Джампелта, надісланого "Детектору медіа".

Зокрема, DW заявляє, що матеріали та репортажі мовника про агресивну війну, яка ведеться проти України, відповідають усім журналістським стандартам. 

"Ми також рішуче відкидаємо звинувачення в маніпуляції фактами та нібито поширенні пропаганди. Крім того, не можна допускати прирівнювання DW до російського ЗМІ RT, що явно робить Олег Ніколенко..." – йдеться в заяві DW.

Мовник заявив, що рішуче відкидає "безпідставні звинувачення" та звернувся до  голови МЗС України Дмитра Кулеби з проханням розглянути питання щодо "приватної публікації" речника міністерства Ніколенка у фейсбуці.

"Ми рішуче відкидаємо ці безпідставні звинувачення. Коли співробітник пресслужби МЗС починає кампанію з дискредитації будь-якого ЗМІ шляхом перекручування фактів з будь-якою метою, ми очікуємо, що будуть вжиті заходи".

Нагадаємо, речник міністерства Олег Ніколенко звинуватив російську редакцію Deutsche Welle у підіграванні ворожій пропаганді й закликав керівництво німецького видання звернути на це увагу.  

 
Liked the article?
Help us be even more cool!