ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Держдеп США виключив з пулу журналістку радіо, з яким посварився Помпео

28.01.2020, 14:21
Фото – fidar.rw
Фото – fidar.rw

Держдепартамент США відкликав 27 січня репортерку Національного громадського радіо (NPR) Мішель Келемен з пулу преси, що має супроводжувати держсекретаря Майка Помпео в закордонній поїздці до Європи і Центральної Азії, повідомляє BBC.  

Мішель Келемен попередили про те, що вона не братиме участі в поїздці, без пояснення причин, хоча вона понад 20 років висвітлює роботу Держдепу.

“Держсекретар США Майк Помпео, здається, посилює нападки на NPR, цього разу не лише в словах, але й у дії”, – повідомляє CNN.

Виконавчий директор NPR Джон Лансінг сказав, що “редакцію не залякає Держдепартамент”.

Асоціація кореспондентів Державного департаменту США висловила свій “протест проти рішення зняти кореспондента NPR Мішель Келеман з літака держсекретаря Помпео під час майбутньої подорожі до Європи та Центральної Азії”.

“Відкликання Мішель, яка за принципом ротації мала бути в списку як радіорепортер пулу, сталося через декілька днів після того, як держсекретар Помпео грубо розкритикував роботу ведучої NPR. Ми можемо лише зробити висновок, що Держдепартамент мститься Національному громадському радіо внаслідок цього конфлікту, – зазначив голова асоціації Шон Тендон. – Прескорпус Держдепартаменту має довгу традицію супроводжування державних секретарів у їхніх подорожах, і ми вважаємо покарання члена нашої асоціації неприйнятним”. 

Як повідомляв ІМІ, 24 січня журналістка NPR Мері Луїзі Келлі повідомила, що держсекретар США Майк Помпео розлютився і перервав інтерв’ю, коли вона почала ставити йому запитання про те, чому він не захищав колишньої послині США в Україні Марі Йованович від кампанії очорнення з боку Трампа, який урешті звільнив її минулого року.

25 січня Держдеп оприлюднив офіційну заяву Помпео, в якій він звинуватив журналістку Мері Луїз Келлі в брехні, вказавши, що в такий спосіб ЗМІ прагнуть нашкодити нинішній адміністрації.

Комітет захисту журналістів розкритикував Майка Помпео, який звинуватив у брехні журналістку NPR Мері Луїз Келлі за її розповідь про його негідну поведінку під час і після інтерв’ю.

Liked the article?
Help us be even more cool!