ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Депутати пропонують пускати у Раду лише вакцинованих або з негативним COVID-тестом

11.10.2021, 10:46
Фото - golos.com.ua
Фото - golos.com.ua

Народні депутати пропонують допускати до будівлі Верховної Ради лише за наявності документа, що підтверджує отримання вакцинації від COVID-19 або негативного результату ПЛР-тестування, або довідки про одужання від коронавірусу.

Відповідний проєкт постанови №6154 “Про додаткові заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” зареєстровано у парламенті 8 жовтня, повідомляє Укрінформ.

Згідно з пояснювальною запискою, проєктом постанови пропонується встановити, що на період дії карантину, встановленого через COVID-19, допуск у приміщення адміністративних будівель Верховної Ради народних депутатів, працівників Апарату ВР, помічників-консультантів народних депутатів, представників засобів масової інформації та інших відвідувачів дозволяється лише за наявності документа, що підтверджує отримання вакцинації від COVID-19 однією чи кількома дозами вакцин або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або довідки про одужання особи від COVID-19, якщо особа перехворіла не більше як за 6 місяців до пред’явлення документа.

Авторами проєкту є група народних депутатів на чолі з головою Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлом Радуцьким.

Очікується, що запропоновані заходи дозволять забезпечити сталу роботу парламенту в умовах пандемії COVID-19.

Наразі проєкт постанови направлено на розгляд комітету.

Як повідомляв ІМІ, 27 вересня міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що вхід у будівлю Миколаївської міськради для посадовців та журналістів буде можливий лише за наявності сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту на коронавірус.

Liked the article?
Help us be even more cool!