ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Черкаський телеканал "Антена" заявив про погрози від чиновника міськради

13.10.2017, 14:03
Фото - "Антена"

Черкаський телеканал “Антена” повідомляє, що директор департаменту ЖКХ Черкаської міської ради Олександр Яценко погрожував фізичною розправою знімальній групі каналу та депутату міськради Олексію Романову. Про йдеться у сюжеті телеканалу, оприлюдненому на сайті каналу.

Інцидент стався 12 жовтня, коли знімальна група разом з працівниками служб міськвиконкому на доручення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка інспектували берегову смугу Дніпра на предмет виявлення незаконного капітального будівництва.

За інформацією каналу, Олександр Яценко ймовірно є власником забудови берегової смуги в мікрорайоні міста Дахнівці. Весною цього року, за інформацією ативістів-екологів, зокрема Людмили Ткаченко, телекомпанія зняла сюжет про захоплення берегової смуги, облаштування причалу і засипання будівельними відходами плавнів в районі Дахнівки. Однак, зазначає канал, поліція та прокуратура тоді проігнорували звернення активістів та журналістів і не вжили жодних дій щоб зупинити незаконні роботи в охоронній зоні гідротехнічної споруди, яка утворює так звану дахнівську дамбу.

Восени цього року місцеві мешканці повідомили депутата міськради Олексія Романова про масштабні роботи, що активно ведуться в районі бази рибоохорони. Олексій Романов виступив з відповідною заявою на сесії міськради, а міський голова Анатолій Бондаренко доручив чиновникам розібратися в даному питанні.

Як йдеться у сюжеті, розібратися в даному питанні їм завадив колишній член ОЗУ “Торпеди”, а нині чиновник Олександр Яценко, що під’їхав разом із невідомими особами на автомобілі і в грубій формі почав погрожувати фізичною розправою і ображати депутата та журналістів.

Як з’ясував ІМІ, на місці події перебували журналіст Валерій Воротник та оператор Борис Скуцький.

Як розповів ІМІ Валерій Воротник, інцидент стався, коли вони вже закінчили зйомку та збирали апаратуру. “Коли ми вже спаковувалися, під’їхало авто, в ньому сидів Яценко, він на березі Дніпра будує маєток. Посипалися мати, образи, погрози фізичною розправою. Він казав, звертаючись до депутата і до нас, у блатній манері, щоб ми забиралися звідти”, - розповів Валерій, зазначивши, що вони на той час перебували далеко від будь-якої приватної власності.

“Наша мета була не зйомка маєтку Яценка, а захаращення берега. Ми були в ста метрах від його маєтку. Ми знаходилися на муніципальній дорозі”, - зазначив журналіст.

Після інциденту журналісти та депутат звернулися до поліції із заявами про погрози та перешкоджання журналістській діяльності.

Liked the article?
Help us be even more cool!