ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ChatGPT обговорюватиметься на саміті G7 – прем’єр-міністр Японії

19.04.2023, 18:00
Фото – REUTERS
Фото – REUTERS

Очільники країн – економічних лідерів із G7 обговорюватимуть штучний інтелект ChatGPT на саміті в Хірошімі наступного місяця, пише Reuters із посиланням на інформаційне агентство Kyodo.

"Мають бути розроблені міжнародні правила", – зазначив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда під час зустрічі з очільниками регіональних ЗМІ, передає Kyodo.

Останнім часом усе частіше лунають заклики до створення правил використання передових систем ШІ, оскільки ChatGPT та аналогічні програми стають дедалі популярнішими, зазначають у редакції. Зокрема, законотворці ЄС закликали світових лідерів провести саміт і з’ясувати, як можна контролювати розроблення таких систем.

Як повідомляв ІМІ, адміністрація Байдена почала вивчати можливі способи регулювання штучного інтелекту (ШІ) на кшталт ChatGPT, оскільки питання щодо впливу таких систем на національну безпеку й освіту стають дедалі нагальнішими.

Наприкінці березня 2023 року бізнесмени Ілон Маск, Стів Возняк та група інших експертів зі штучного інтелекту та очільників індустрії опублікували відкритого листа із закликом до піврічної паузи в розробленні систем, потужніших за GPT-4, нещодавно запущений OpenAI. Автори листа посилаються на потенційні ризики таких розробок для суспільства й людства.

У відповідь засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що призупинення розроблення штучного інтелекту (ШІ) не розв'яже проблем, які можуть виникнути. 

Італія розпочала розслідування щодо ChatGPT через підозру в порушенні правил збирання даних.

ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer) – це чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений у листопаді 2022 року каліфорнійською компанією OpenAI, дослідницькою компанією штучного інтелекту, за підтримки Microsoft. Бот може генерувати тексти на задану тему та відповідати на запитання користувачів.

Liked the article?
Help us be even more cool!