Бігус оскаржить рішення суду про спростування сюжету щодо Гладковського
![Бігус оскаржить рішення суду про спростування сюжету щодо Гладковського Фото – скриншот з відео Bihus.Info](https://imi.org.ua/upload/news/2020/07/09/5f0733a8e16fd-1_700x350.png?v=1594307513)
Керівник проєкту журналістських розслідувань Bihus.Info Денис Бігус повідомив, що оскаржить рішення Подільського райсуду Києва, який зобов’язав редакцію спростувати інформацію про причетність Ігоря Гладковського до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.
Про це повідомляється на сайті Bihus.Info.
За словами Бігуса, “суд прийняв абсурдне рішення – спростувати не якісь конкретні твердження про Гладковського, а всю програму повністю”.
Отже, зауважує редакція, Денису Бігусу, наприклад, треба спростувати свої ж слова про те, що його звати Денис Бігус, – адже саме з цього починається програма.
Журналіст наголосив, що це рішення – лише перша інстанція, яку оскаржуватимуть в апеляції.
Як повідомляв ІМІ, 3 липня Подільський районний суд Києва зобов’язав проєкт журналістських розслідувань Bihus.Info спростувати інформацію про причетність Ігоря Гладковського до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.
25 лютого 2019 року журналісти проєкту Bihus.Info оприлюднили в програмі “Наші гроші” розслідування про корупцію в оборонному секторі. У розслідуванні Лесі Іванової йдеться про те, що Ігор Гладковський разом з партнерами через фірми-прокладки постачали оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними вдвічі-вчетверо цінами. Автори розслідування стверджують, що до корупційних операцій причетні Олег Гладковський, який раніше був бізнес-партнером колишнього Президента Петра Порошенка, екскерівник “Укрспецекпорту” та голова держконцерну “Укроборонпром” Павло Букін, а також директори підприємств та інші посадові особи держконцерну.
4 березня 2019 року син звільненого першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подав до Подільського районного суду Києва позов про захист честі й гідності щодо журналістів “Наших грошей” Дениса Бігуса та Лесі Іванової.
Help us be even more cool!