ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Аверс" поскаржився на перешкоджання під час висвітлення візиту дружини Порошенка на Волинь

23.02.2018, 15:48
Фото - скриншот з відео "Аверсу"

Луцький телеканал “Аверс” заявляє, що начальниця відділу інформаційної політики Волинської обласної держадміністрації Світлана Головачук не пустила знімальну групу телеканалу - журналістку Марію Петручик і оператора Нелю Прокопчук - в автобус для акредитованих представників ЗМІ, які висвітлювали візит дружини Президента України Марини Порошенко 21 лютого на Волинь, йдеться у сюжеті телеканалу.

“Під час візиту дружини Президента пані Головачук відмовилася пускати журналістів “Аверсу” в автобус для преси. Наші журналісти були змушені в екстреному режимі шукати, чим дістатись до місця, де буде Марина Порошенко, і не запізнитись”, - йдеться у сюжеті каналу.

Також канал повідомив, що після цього інциденту до редакції телекомпанії зателефонувала речниця Марини Порошенко Інна Батюк, подякувавши за “об’єктивно висвітлений візит Марини Порошенко на Волинь”, та попросила вибачення за поведінку прес-секретаря губернатора.

У коментарі ІМІ випускова редакторка інформаційного відділу ТРК “Аверс” Галина Баран повідомила, що знімальна група “Аверсу” була офіційно акредитована прес-службою ОДА на заходи за участю Марини Порошенко.

Але під час акредитації, зауважила Баран, їм навіть не повідомили, що є автобус-трансфер для журналістів.

“Я акредитовувала знімальну групу. Людина з ОДА, яка нас акредитувала, навіть не сказала нам про можливість доїзду. Вона нам сказала прибути на 13 годину до ліцею (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні - ред.), де мала відбутися зустріч Марини Порошенко. Між тим ми дізналися пізніше, що всіх інших журналістів, крім “Аверсу” і “Волинських новин”, запросили на 12 годину до ОДА. Там, власне, збиралися журналісти і здійснювався трансфер до ліцею. Ми змушені були добиратися туди власним транспортом, нам навіть не сказали, що така можливість є”, - розповіла випусковий редактор.

Крім того, розповіла Галина Баран, коли журналісти “Аверсу” прибули до ліцею, охорона закладу спочатку не пропускала їх на захід за участю Марини Порошенко. Але журналістам все ж таки вдалося туди потрапити.

“Наших журналістів не пропускала охорона, хоча списки в охорони з акредитованими журналістами були. Вони не хотіли пропускати, оскільки це було без супроводу Світлани Головачук, яка була відповідальною за цей захід. Вони спочатку не хотіли, але все ж таки пропустили”, - розповіла Галина Баран.  

Не пустила журналістів каналу Світлана Головачук в автобус для преси вже після закінчення заходу, який відбувся в ліцеї, уточнила випускова редакторка.

“Коли захід (в ліцеї - ред.) завершився, наші журналісти, оскільки вони все-таки акредитовані і вже побували на цьому заході, вони розраховували, що зможуть разом з іншими журналістами під’їхати до ОДА, де мало відбутися продовження заходів за участю Марини Порошенко. Але пані Світлана Головачук, зі слів наших журналістів, сказала, що “Аверс” і “Волинські новини” я транспортом не забезпечую”, - розповіла Галина Баран. При цьому вона додала, що редакція вимушена була шукати журналістам машину, унаслідок чого знімальна група запізнилася на наступний захід.

Знімальна група не зверталася з цього приводу до правоохоронних органів, зазначила Галина Баран.

Начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Світлана Головачук на прохання представниці ІМІ прокоментувати ситуацію відмовилась це зробити, зазначивши, що не має можливості.

“Сьогодні нічого не коментую. Або давайте пізніше сконтактуємо. Я наразі не маю можливості”, - сказала вона, порадивши передзвонити за годину. Але за годину вона не відповідала на дзвінки.

Liked the article?
Help us be even more cool!